Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az igaz ha valaki lemegy...

Az igaz ha valaki lemegy addig spárgába amég tud és valaki lenyomja addig hogy kiroppanjon és 1hétig fájni fog de utánna tudok rendesen spárgázni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 2. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nem szabad spárgázni, szakadás, sérülés lesz a vége. A spárgát fokozatosan, sok gyakorlással lehet megtanulni, erőltetni nem szabad.
2019. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rágondolni is fáj :c
2019. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pfúú én ezt egy régi filmben láttam mikor a balett táncos kislányokkal ezt csinálták, de remélem ilyen ma már nincs.

Igen komoly, maradandó sérülést lehet vele okozni.

Ezen kívül semmivel nem gyorsítja meg a cél elérését, hisz utána lehet hetekig nem tud gyakorolni.

Fiatalon viszonylag egész gyorsan el lehet érni látványos változást kitartó gyakorlással, nyújtással.

Én régebben próbálkoztam vele, szinte napról napra egyre jobban le bírtam menni.

2019. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De van ma is használják, kb. ha nem sír a gyerek, akkor nem jó a nyújtás.

Kisgyerekeknél, illetve azoknál akik napi szinten nyújtanak (tornászok, balerinák stb) ez esetleg nem okozz komoly sérülést, de ha te már nem vagy kisgyerek, akkor min. fél évig fog fájni, de annyira, hogy még a lábadat sem fogod tudni felemelni. Idősebb korban napi szinten óvatosan kell nyújtani a spárgára.

2019. máj. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Abból lehet tudni, hogy nem igaz, hogy honnan tudja a spárgázás, hogy mennyi pont 1 hét, tehát, hogy pont kerekre jöjjön ki ?
2019. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!