Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Rush mire jó és milyen...

A Rush mire jó és milyen hatásai vannak a használat közben és utána mik a következményei?

Figyelt kérdés
Már 2 üveggel elszívtam, de azt hallottam nagyon butít. Előre közlöm, hogy nemvagyok drogos, kitűnő vagyok egy elit gimiben.... de érdekelne milyen kockázatot vállalok a használatával
2008. nov. 11. 15:52
 1/3 anonim válasza:
36%
mintha higítóznál. Értelme nem sok...átmeneti oxigén hiányt idéz elő, kb 1percig(se)..közben sokszázezer idesejtet elpusztít, amik amúgy is pusztulnak maguktól, tehát ezt a folyamatot gimis korban nem kéne felgyorsítani. Azok nem termelődnek újra. Inkább alkalmanként igyál alkoholt ha bódulásra vágsz, májsejtek képesek regenerálódni! De persze mértékletesség a kulcsszó
2008. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szeretnék még válaszokat...:) tudom hogy nemtúl jó amúgy de már eléggé rászoktam...:S
2008. nov. 14. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

ha valóban használnád, nem kérdeznéd meg, hogy

"milyen hatásai vannak a használat közben"

2009. ápr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!