Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Mitől görcsöl a hasam?

Pár napja elkaptam a hányásos-hasmenéses vírust,és lázam is volt. És azóta egyfolytában görcsöl a hasam,a hasmenés meg a többi már elmúlt,csak a hasam görcsöl...Nem ettem semmilyen zsíros vagy fűszeres ételt,diétázom. Mi okozza a hasgörcsöm? Köszönöm előre a válaszokat!

16/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, hasgörcs, görcs, vírus, hányás, hasmenés, betegség

máj. 3. 19:36  Privát üzenet  

A válasz
Vegyél be egy nospát

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 3. 19:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az miért van hogy amikor fölkellek akkor görcsöl a hasam? És utána ki megyek wc re és hasmenésem van és utána már egyeltalán nem fáj a hasam ez normális?
Most vesztettem el a szüzességem 2 napja, és azóta görcsöl a hasam. Olyan mint amikor megjön de most még nem kell neki. Ez normális? És mitől lehet?
Rám jött láz és hasmenés, mint a víz szinte, most rá 2 napra nem tudok székletet üríteni, nagyon görcsöl a hasam, mit tegyek, vegyek be egy hashajtó?
Fáj a torkom, lázas vagyok, plusz hasmenésem van, nagyon görcsöl a hasam, mit tegyek?
Mitől görcsöl a hasam?
Mostanába eléggyakran görcsöl a hasam pedig nem kell sz*nom mi lehet a baj? 15/f

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!