Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy a homlokom is...

Normális, hogy a homlokom is korpás? (kép)

Figyelt kérdés

Egy pár hete megjelent nálam a korpa. Nem volt még ilyenem, így először csak nagyon agresszívan, körömmel karmolva mostam meg a hajam, hogy jöjjön ki belőle, de nyilván nem vált be. Aztán NIVEA tusfördővel amire az volt írva, hogy nedvesíti a bőrt, gondoltam hátha az jobb. Most vettem korpásodás elleni sampont, tegnap használtam először, és nagyon csípett. Ez normális? Valamint már a homlokomról is elkezdett leválni a bőr, és ott is csípett, meg érzékeny, ha sokáig dörzsölöm le róla a leszáradt bőrt.

Kép: [link]



2019. máj. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél nizoral sampont, gomba ellen van (de a korpát legtöbbször gomba okozza). Egyébként normális, hogy csíp most, következő mosásnál, ha nem dörzsölöd ki nem fog csípni.
2019. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most vettem egy sampont, ezt használom egy darabig, hátha beválik. Azt olvastam, hogy a korpát gyakran stressz is okozhatja, ami nálam könnyen megeshet, mert sokszor kijönnek rajtam ilyenek a stressz miatt.
2019. máj. 9. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg az, hogy reggel még hideg van, emiatt sapkát kell venni.
2019. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!