Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet kórházba önkénteskedni?

Lehet kórházba önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Tudom nem minden napi dolog, hogy egy gyerek kórházba szeretne "dolgozni", önkénteskedni. Ha lehet akkor hogyan és ha nem akk azért, mert sérti az emberi jogokat?

2019. máj. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem maximum gyerekosztályokon, mese olvasóként vagy ilyesmi :) van egy alapítvány akiknél egy időben lehetett erre jelentkezni, de nem emlékszem sajnos a nevére. Mást nem lehet szerintem, mert az egészségügyben szigorú szabályok vannak (kellene legyenek), plusz gyerek vagy, ahogy írtad.
2019. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet és nem csak mesét olvasni. Sokan az érettségi előtti 40 órás "közmunkát" gyerekosztályokon töltik le, mert tök jó buli.

Én gyerekápoló vagyok, sok önkéntessel találkoztam már és anno én is voltam önkéntes, bár én már szakképzés alatt, így kicsit bővebb volt a feladatköröm.

Kérdezz utána egy szimpatikus helyen a lehetőségeknek, örülni fognak neked :)

2019. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ki van csukva. Valaki kellene, aki felügyel rád, tehát + 1 munkaerő elvész.
2019. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Önkéntes nem, de ha az egészségügyben szeretnél elhelyezkedni a Merényiben várnak tárt karokkal gyakorlatra
2019. máj. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!