Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz valami baja a fülemnek...

Blue008 kérdése:

Lesz valami baja a fülemnek ha kiveszem egy hét után a helixem?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnök mondta hogy ki kell szednem.. Lenne valami baja ha reggel kivenném,délután visszaraknám? Egy hete szurattam, folyamatosan fertőtlenítettem,szépen gyógyult,nem fáj és aludni is tudok rajta.

2019. máj. 21. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Ment a felpontozás! :)
2019. máj. 21. 20:01
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

Muszáj válaszolnom, mert habár nem tudok újat mondani, ez engem nagyooon meglepett. Nálunk is benne van a házirendben, de szinte minden második lánynak van a fülében piercing, de van akinek van septum, stb. Habár az osztályfőnök az arcon levő piercinget nem preferálja, de akinek van, az se szedte ki. Meglepő, hogy ennyire komolyan veszik. Szerintem nem sok ilyen hely van.


Mindenesetre, nekem 1 éve van meg, és így is nagyoon hamar összeszűkül a lyuk. Egy hét után 2-3 óra se kell neki. Mindenesetre itt a nyári szünet, addig bírd ki esetleg a legtapasztós módszerrel, aztán szeptemberben pedig már rövid időre lehet ki tudod szedni. (egyénfüggő, hogy mennyi idő után forr be)

2019. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sima "pötty" van benne? Vagy karika? Mindenestre, a helix az szerintem a "legalapabb" fülpiercing, nem is durva, se semmi. Még csak nem is feltűnő.
2019. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!