Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veletek is van olyan erzes...

Veletek is van olyan erzes neha, hogy lerokkantok?

Figyelt kérdés
Most 24 eves vagyok, es eskuszom minden bajom van. Aranyér, visszér, a mandulámat ki kéne venni, de a garatot is és az orrmandulát is. Tok rossz érzés néha, mert amúgy a legjobb időben vagyok, de mégis visszérkezelésre gyűjtök, meg az aranyeremmel küszködök. Már lassan temetem magam, mert ez szerintem már csak rosszabb lesz. Más is olyan rajtam kívül hogy ennyi ‘nyavalyaja’ van?

2019. máj. 23. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sok baj, igen. De nem tragédiák...hidd el, tudom miről beszélek. Ez a “lassan temetem magam” mérhetetlen önsajnálatot mutat, erről szokj le, és ezt őszintén, jóindulatból mondom.

Vetesd ki a manduláidat szépen, ha ki kell, egy gonddal kevesebb.

2019. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell vele foglalkozni, ennyi az egész. Ez van, amit lehet, meg kell tenni, de felesleges ezen kattogni. Értem, hogy nagy csalódás, de hiába sajnálod magad. Próbálj a pozitív dolgokra koncentrálni
2019. máj. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze! Szerintem már alapból elcseszett generáció vagyunk, (tisztelet a kivételnek),de nekem is kb minden bajom van és ez kb 23 eves korom körül kezdődött. A környezetemben is mindenki betegeskedik, a páromnak 28 évesen 3 gerincsérve van, és ha sokat dolgozok nekem is fáj a lábam,derekam.. a pajzsmirigyem beteg, gyógyszert kell szedjek. Aranyerem évek óta van, a mandulám már nincs meg és visszerim nekem is vannak rendesen. Mi lesz velem ha megöregszem? Nagyanyám ennyi idősen makk egészséges volt. :)

Ennek ellenére próbálok nem figyelni a bajokra és élni,jól érezni magam. Baj esetén meg követni amit a doki mond. Ha belelovallod magad akkor csak rosszabb lesz. A jót kell látni az életben és aszerint elni. És ne felejtsd, mindig van rosszabb! Sajnos onkológián dolgozom,renegeteg huszon/harmincéves fekszik nálunk daganattal,leukémiával és sokat bele is halnak. Hát,ilyenkor adok hálát, hogy csak ennyi bajom van. Légy pozitív a bajok ellenére is, ezek kezelhető dolgok.

30/n

2019. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, persze, nem azt mondom hogy allandoan ezen kattogok, de azert nehez nem erre gondolnom amikor reggelente kenegetem a mindenemet meg visszer gyogyszert szedem, meg minden. Annyi tablettam meg kremem van, hogy a nagymamam megirigyeli :D es meg csak 24 vagyok. Es nem is errol van szo, hanem mindig eszembe jut hogy ha most ilyen akkor mi lesz kesobb vajon?
2019. máj. 23. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!