Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csomó van a hónaljamban az...

Ha csomó van a hónaljamban az legnagyobb eséllyel rák vagy azért ezt hangoztatják, mert az a legveszélyesebb, ami lehet?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt a hónaljamban pár hete kitapintottam egy csomót, nem fáj, nem okoz panaszt, úgy érzem, hogy nőtt, de lehet, hogy azért találom meg olyan könnyen,mert minden nap megnézem. Úgy érzem, hogy tudom mozgatni a bőröm alatt. megyek dokihoz, de várni kell az időpontra.

20 éves lány vagyok.


2019. máj. 26. 00:22
 1/5 anonim válasza:
Lehet egy megduzzadt nyirokcsomó is, ami pl. az immunrendszer gyengülése vagy borotválás miatt is megduzzadhat a hónalj területén. De majd az orvos tudni fogja ezt.
2019. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy megduzzadt nyirokcsomó lesz, ami pár nap és elmúlik magától. Több okból is előjön.

Pl:

- izzadásgátló használata

- spray használata

- borotválás

- gyantázás

2019. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
írtam; hogy sajnos már ott van pár hete. Eleinte én is vártam, hogy hátha elmulik azért nem rohantam egyből dokihoz.
2019. máj. 26. 01:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szortuszo gyulladas is lehet, ha borotvalod.

Amugy, ne gondolj mindjart a legrosszabbra!

2019. máj. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van amikor másfél hónapokig ott van a duzzanat a hónaljamban. Ilyenkor nem borotválom, és nem használok izzadásgátlót. Benőtt szőr is okozhatja, és van amikor 1-2 hónapokig duzzadt marad.
2019. máj. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!