Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire ártalmas...

Szerintetek mennyire ártalmas ez az ital recept?

Figyelt kérdés
Www.Palinkafozoarak.com/news/elokeszuletben-az-otthoni-whisky-keszites-rejtelmei-/

#whiskey #gyártás #haszonnal
2019. máj. 26. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ital recept nem ártalmas, én is elovasam és itt vagyok. Hogy az ital mennyire ártalmas, az a készítő ügyességén múlik. Ha jól csinálja, akkor nem lesz benne sok metil, akkor nincs vele gond. Legalábbis nem több, mint az alkohollal általában. Az meg ugye nem kevés. Potom 3 millió ember hal meg miatta évente. Aprópénz. [link]
2019. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Az alkoholt leszámítva nem "ártalmas", és akkor sem igazán lesz az, ha roszul csinálod. Ha rosszul csinálod, akkor nem erjed le, vagy ocsmány ízű lesz. A metanoltartalma a legrosszabb esetben éri el egy átlagos gyümölcspálinkáét.


Azt viszont tudni kell róla, hogy ez NEM whisky, és nem gabonapárlat, hanem csak cukorcefre gabonával ízesítve. Ettől függetlenül ez sem rossz, ha jól csinálják. Hogy „kereskedelmi minöségü (vagy annál jobb) corn vagy bourbon whiskey-t lehet vele készíteni”, azt meg azért úgy kell érteni, hogy a LEGOLCSÓBB bourbon whiskyk élvezeti szintjét el lehet érni vele, de azért jellegre is jól meg lehet tőlük különböztetni a hordóban érlelt whiskytől.


Ez a recept egyébként eredetileg innen van, nem tudom, vannak-e eltérések, de jobban jársz az eredetivel:

[link]

2019. máj. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!