Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel nem szeretem meginni a...

Mivel nem szeretem meginni a vizet, ezért már több éve csak almalevet iszok, ez mennyire lehet ártalmas az egészségemre?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogaidnak árt.
2019. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen viszel be vele egy csomó cukrot, ami sem a fogaidnak, sema szervezeted többi részének nem használ.
2019. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó sok mikotoxin halmozódhatott már fel a szervezetedben, ami okozhat hormonproblémát, rákot stb. Almalevelet nem a gyönyörű almákból készítenek, de a patulin szint termeszetesen határérték alatt van, anelkul.nem.kerulhetne forgalomba, ezzel csak az a baj, hogy a miktoxinok szélen halmozódnak a szervezetben. Ugyanaz, minrha folyton teljeskiörlésű termékeket ennél
2019. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok , mit kellene inkább innom a víz helyett ?
2019. máj. 24. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
*szépen
2019. máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a vízzel? Semmi íze. Ha az nem jó, akkor citromos víz, egy kis cukorral. Az almalével sincs probléma, ha nem folyton azt iszos, mivel a cukortartalma miatt a szomjat nem igazán oldja
2019. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ételt kell élvezni nem az italt legalábbis szerintem.
2019. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem iszom vizet,vagy legalább is nagyon ritkán .

DE nem is köteleztem el magam 1 folyadék mellett.

2019. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos a vízzel az a bajom , hogy folyton hányingerem lesz tőle ! Nem tudom , miért van ez így , de nagyon nem esik jól , nem kívánom ! Volt aki alkoholmentes sört ajánlott , de azzal meg az a baj , hogy iszonyat drága ! Mondjuk a citromos víz nem hangzik rosszul , lehet majd ki próbálom ...
2019. máj. 24. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ezek az ízesített vizek, bodza, málna, citrom meg mindenféle ízben. Ezek is egészségtelenek, de talán még mindig kevésbé rossz, mintha folyton csak almalevet innál.
2019. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!