Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Permetet belélegeztem lehet...

Permetet belélegeztem lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen permet volt , De szántóföldön permeteztek én meg pont arra bicikliztem a szél meg hordta felém , éreztem is a furcsa szagát. Szerintetek?
2019. máj. 31. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, én deltemetrint(kültéri permet szer) fújtam szét a szobában, mikor ágyipoloskáink voltak. Az boltban kapható poloskaírtók, meg a 20ezrekért kijövő szakemberek szerei se használtak. Elösször normál arányba kevertem be, aztán elegem lett, és a leírtánál több cuccot öntöttem a vízbe, és utána még abban a szobában is aludtam. Azóta nincs nálam minden rendben. Mikor normál arányba kevertem, akkor 1hétig kicsit tompa voltam, napi szinten azt lélegeztem be, aztán nem lett semmi bajom. Mikor nagyobb arányba kevertem(ezt nem kellett volna), eltelt 1év, és azóta se jött minden rendbe, memória zavaraim vannak. Szerintem nem lesz bajod, már ha normális arányba keverték. Ha nem érzel szédülést, és fejben minden rendben van akkor már nem lesz probléma...(szerintem)
2019. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!