Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet alkohol elvonási tünet?

Nessy25 kérdése:

Ez lehet alkohol elvonási tünet?

Figyelt kérdés
Pár napig ittam elég sokat, nem töményet, csak sört.. már nem iszok pár napja, de mióta nem iszok a vádlimban égő érzést érzek, illetve a a vállam alatt is.. Utána olvastam, lehetséges, alkholizmus, vitaminhiány, cukorbaj, vesebetegség. Mivel mióta nem iszok azóta vannak ezek, gyanakszom h elvonás, vagy vitaminhiány. Kb három hétig ittam, nem minden nap sokat, de volt három nap kb, amit végig ittam. Volt már másnak is hasonló égő, idegesítő érzés az izmaiban?

2019. jún. 9. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem más miatt lehet. Én épp lábalok ki a kezdetleges alkoholizmusból. Na, ami nálam volt, az tényleg elvonási tünet volt. Nem részegségig iszom sose, csak hogy meglegyen a napi töltés. Munkában, vizsgán meg egyébként bárhor folyamatosan azon kattog az agyam, hogy legyen már olyan időpont, amikor ihatok alkoholt. Meg bírom állni, mikor olyan helyzet van, de melón kívül rögtön inni kellett a sört, mert minden bajom volt, mintha nem is én magam lettem volna. Mondom, már megyek ki ebből, mert időben észrevettem magamon, hogy ez nem a helyes út. Saját példámból adódóan azt mondom, hogy ez más miatt lehet, nem az alkohol miatt. De lehet valaki, aki jobban tudja ezt a helyzetet, az meg fog cáfolni, nem tudom. Viszont ha beszélgetnél erről és hogy az alkohol után mit érzel, akkor írj nyugodtan aztán akár személyes tapasztalatokat mondok, mint "kezdő alkesz" és össze tudod hasonlítani a saját magad helyzetével. Itt egyrészt nem akarok ilyeneket írni, másrészt regényt se akarok ide küldeni. :)
2019. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:
Ha véletlenül össze is függ az alkohollal, akkor sem alkoholmegvonásos tünet.
2019. jún. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sima dehidratáció.
2019. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!