Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Operáltak már le a hajas...

Operáltak már le a hajas fejbőrödről anyajegyet/ szemölcsöt? Ha igen: Milyen eljárással műtötték le (szike v. lézer)? Hol, ki végezte? Milyen gyorsan gyógyult a helye? Kinőtt újból a hajad a seb helyén?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérnék választ, akik ebben érintettek, és volt már ilyen műtétük.

Sajnos nekem 3 ilyen kinövésem van... :(



2019. jún. 9. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 babszemnyi kása daganatot .(1 cm bőralatti képlet -atheroma )

Kb 10 percig tartott.Elérzéstelenitették ,és semmivel sem fájt jobban,mint a fogászaton beadott.Nálam sem volt a legjobb helyen,mert kötni sem lehetett,így folyékony fóliával fújták le .2 varrat volt bent .1 hét múlva szedték ki.Mivel ezen a terülen nem volt már hajam ,1 szálat sem kellett a továbbiakban levágni .

4 hete volt a műtét .

Nem gondolom hogy 3 at egy napon csináljon meg a sebész.

Kórházban csinálták,egy kisebb műtőben ,szíkésen

Lehet hogy nálad ez lézeresen fog megtörténni .

2019. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nő vagyok és ezek is babszem nagyságúak, ahogy érzem, és ha nagyobb varrat lesz (ami nem kizárt, h. nekem csúnyán gyógyul - keloid miatt), akkor félő, h. ott már nem nő hajam.

Láttam kopasz(ra nyírt) férfiaknál is sebhelyet a fejbőrön, ott nem kezdett borostásodni a hajuk...

2019. jún. 9. 19:15
 3/3 anonim válasza:
Nő vagyok, nekem vettek le hajasfejbőrről anyajegyet szikével, de nem látszik a helye, keresgélnem kell, hogy megtaláljam. A hajhagymákat nem bántotta, pedig elég mély és nagy sebet ejtett, ha jó az orvos, akkor megoldja, minimális elváltozással. Kb. két hétig nem érhette víz a sebet, úgy próbáltam hajat mosni, hogy oda ne menjen víz, persze segítséggel, de megoldottuk.
2019. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!