Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosacea esetén milyen vizsgála...

Rosacea esetén milyen vizsgálatokra érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 10. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A demodex atkának nézz utána . Nekem ez okozza ,jelenleg alkoholos arcszeszekkel gyilkolom őket , és folyamatosan javul a bőröm . A teafaolaj is jó . Ha a hajas fejbőröddel is vannak problémáid (nálam : nagyon gyorsan zsírosodott,hajhullás, pattanások a fejbőrön is) akkor szinte biztos,hogy ez a bajod .

A viszgálatokkal az a baj,hogy 20-30 ezres kezeléseket fognak ajánlani ,ami nem is feltétlenül hatásos. A bőrgyógyászaton meg csak szteroidos krémeket írnak fel,ami maximum addig segít amig használod .

2019. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És a táplálkozás is fontos . Ha sok szemét kaját,édességet ,liszteset eszel az is kedvez ezeknek az atkáknak ,hogy túlzottan elszaporodjanak. Igaz ez csak a saját tapasztalatom .
2019. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soolantra krémet használok már 2 hónapja és semmi változás, pedig ez elvileg hatásos a demodex atka ellen is.
2019. jún. 16. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor probáld ki az alkoholt ,teafaolajat,neem olajat,köménymagolajat,grapfruit mag cseppeket,illetve a 3 %os hidrogén peroxid hígitott oldatát is használtam . De a leghatásosabb az alkohol nekem. És tisztítani kell az arcot reggel este ,alaposan .
2019. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!