Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen a gyermek...

Zalaegerszegen a gyermek kardiologia szakrendelésre milyen telefonszámon lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Mert ami meg volt adva telefonszám azon mindig foglaltat jelez.

#Zalaegerszeg #gyermek kardiologia #telefonszám.szakrendelés
2019. jún. 12. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy segít-e, mert már évekkel ezelőtt kaptam ezt a számot, de azért leírom neked. 0692-507-500 /1940 mellék/.

Amúgy mostanában már a gyermekgasztrora járunk, oda is kell vagy 100x telefonálni mire elérem őket, mert vagy folyamatosan foglalt vagy kicseng és nem veszik fel. A múltkor 3 napig hívtam őket folyamatosan...

2019. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm megproválom. De hogyan jell felhivni egy ilyen mellékes számot?
2019. jún. 18. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit írtam számot azt felhívod és megkéred őket, hogy kapcsolják azt a melléket. Akkor kapcsolják és a kardiológián fog kicsengeni.
2019. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül elérned őket.
2019. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is nagyon remélem.
2019. jún. 19. 06:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Készülj fel, hogy hetek múlva kapsz időpontot. :(

Ha nem sikerül elérned őket, akkor lehet, hogy legjobb lenne bemenned személyesen időpontért. Én a gyerekgasztrot tudom mindig nehezen elérni. Ha zegi lennék bemennék személyesen, de sajnos 50 kmre lakunk.

2019. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!