Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Apró, vízhólyagszerű kiütések az ujjakon?

Keresgéltem itt gyakorin, de a "nekem is ilyenem van" válaszokon kívül semmi hasznosat nem találtam.

Feltételezem a meleg okozta, mert nem vagyok semmire allergiás, és a furcsa hogy a gyűrűm alatt illetve az ujjaim között jöttek ki ezek a kiütések.

Néha viszket, érintésre fáj, vörös és ha megnyomom vízszerű váladék jön ki belőle.

Mit lehet kezdeni vele? Mivel kenjem?

jún. 12. 16:41  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem volt hasonló, bőrgyógyász dyshidrosiform eczemának mondta. Szteroidos krémet kaptam rá.

Persze ennyi alapján gondolom nyolcezer másik bőrbetegség is lehet, szóval menj el orvoshoz...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 12. 17:21 Privát üzenet
Ekcéma, ha kaparod még jobban terjed. Én a sima gyógyszertári kenőccsel vagy körömvirág krémmel szoktam. Ha végképp semmi nem használ akkor a vényköteles Elocom.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 12. 19:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A párommal az utóbbi időben apró pici vízhólyag szerű kiütések vannak a lábfeje környékén, illetve a talpán. De csak az egyiken! Viszkető érzés társul mellé. Áztatjuk ecetes...
A kezemen meg a combomon piros kiütések?
Kiütések vannak az arcomon, mitől lehet és hogy tüntessem el?
Piros pattanásszerű kiütések a combon?!?
Mik lehetnek ezek a vízhólyagszerű kiütések 3,5 éves kislányomon?
Néha libabőrszerű, viszkető kiütések jelennek meg főleg az alkaromon, mitől lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!