Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az baj ha leszorítom a mellem?

Az baj ha leszorítom a mellem?

Figyelt kérdés
Ugy szoktam hogy több topot felveszek egymásra

2019. jún. 12. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Miért?
2019. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt a fantasztikusan bölcs ötletet főleg 35 fokban tudom ajánlani.
2019. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom kényelmetlen, plusz nem jár benne a vérkeringés; nem tesz jót. Meg ha pl ténylegesen szorít, akkor lehet, hogy levegőt se kapsz benne annyira. És ha több óráig is így tartod; akkor lehet, hogy rosszul tudsz lenni. A mellednek se tesz jót; meg amúgy a tested többi részén fönt a melleken kívüli részen se kering úgy a véred; nem jó. Szal, ha szorít, akkor nem jó. Meg pl ballagáson volt olyan osztálytársam, akin fűző volt; és az apja otthon túl szorosra húzta neki, mondván, hogy nagy a hasa és el kell takarni. (Ezt az osztálytársam úgy mondta, hogy az apuka mondta, hogy nagy a hasa és el kell takarni; én nem tudom, otthon mit beszéltek, de el tudom képzelni azt is, hogy a csajszi apukája mondta, meg azt is, hogy a csajszi.) De az a lényeg, hogy túl szoros lett a fűzője; és mán el kezdett rosszullenni bent az iskolában; nem keringett úgy a vére; nem kapott benne úgy levegőt, mint máskor szokott; és akkor már el kezdett émelyegni, meg sápadni, és akkor valaki megigazította neki a fűzőjét, hogy ne legyen kényelmetlen, és akkor máris jobban volt:) Egyik tanár meg még hozott neki egy kis csokit, hátha az is jót tesz:) Nem lett semmi baj:)
2019. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen.

Ne nyomjad fullba a kretént légyszi!


Mi problémád van a melleiddel ami miatt inkább szenvedsz?

2019. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Vagy, nemtom, kényelmetlen volt-e neki már az elején is; de egy idő után el kezdett rosszul lenni benne kifejezetten; és akkor meg kellett igazítani kicsit lazábbra, és akkor máris jobban lett:)
2019. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért szorítom le mert zavarnak :(
2019. jún. 13. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszorítod, akkor teszel azért, hogy lógjanak már fiatalon is.
2019. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el pszichológushoz.
2019. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!