Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szombaton lesz a ballagás és...

Szombaton lesz a ballagás és kb egy és fél órát kellesz állni. Pánikbeteg vagyok ezért félek hogy elájulok vagy rosszul leszek. Árnyékban fogok állni magassarkúban. Fogok előtte enni és vizet is fogok vinni. Ezen kívül tudtok nekem segíteni légyszi?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, megpróbálok segíteni. Mindenképp olyan helyre állj, ahonnan ha gáz van viszonylag feltűnésmentesen el tudsz menni “lepihenni”. Árnyékban, egy órát annyira nem vészes állni, gondolj a tömeg helyett a rád váró nyárra, jó programokra!
2019. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért kell magassarkúban? Senki nem látja a cipődet. Fontosabb neked, hogy nőcis legyél, mint hogy biztosan álljál a lábadon? Szerintem lehetne szólni az osztályfőnöknek, hogy vigyenek oda egy széket. Ilyen időben álltatni (?) a diákokat bűn!
2019. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol árnyék van, ott valami adja azt. Állj úgy, hogy támaszkodhass (falnak, fának), sokat tud segíteni.
2019. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magassarkú rögtön felejtsd el. A többi ruhából is extra kényelmeset válassz. A hajadat is úgy formázd, hogy ne lógjon az arcodba, mert csak még jobban fogsz izzadni. A vizet előtte még a fagyasztóba is berakhatod, hogy jó hideg legyen, másnem a kezedet hűti majd. Előtte szagolgathatsz levendula illóolajat, nyugtató hatása (? Inkább feelingje) van.
2019. jún. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkimek! Azt mondták hogy a magassarkú kötelező😕
2019. jún. 14. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Neeeee! Ilyen nincs!!!! És meglehetősen hihetetlen is! 1. az iskola nem írhat elő kötelező ruházatot (kivéve ott, ahol egyenruha van) 2. Pont az iskolák támogatják a legkevésbé a korosztálynak nem megfelelő, egészségtelen öltözködést, pl magassarkút 3. Olyan mégis milyen szankcióra számítasz? Kéne kicsit gondolkozni a behódolás előtt! (Bár fenntartom, hogy nem hiszem. Azt még esetleg, hogy az osztály lányai ebben egyeztek be, de abból is ki lehet lógni.)
2019. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2019. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!