Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez jó MR vizsgálati eredmény?

Ez jó MR vizsgálati eredmény?

Figyelt kérdés

Voltam agykoponya nativ MR vizsgálaton. Megkaptam aznap a leletet,mert fizetős vizsgálat volt. de nem montak semmit, ott az orvos nem mondta csak azt hogy a fűlnél van egy kis valami de nem kóros,nincs baj, vigyem a neurológus szakorvosnak. De a szakorvoshoz július 9- én kell visszamennem, addig is tudni szeretném. Nem vot lehet òszinte velem az MR orvos.


Ez az eredmény:


"A koponyáról axialis diffúzió és T2 súlyozott coronalis FLAIR saqittalis 3D T1 súlyozott sorozat készült. A hátsó skáláról.axialis 3D T2 drive mérést is végeztünk. MR berendezés philips achieva 3.0T


Szabályos helyzetű, alakú és tágasságú kamararendszer ábrázolódik. A nagyagy, a kisagy és az agytörzs állományában szabályos jelintenzitás eloszlás látható. A diffúziós képeken diffúziógátlás nem mutatható ki. Az agyidegek císternális szakaszai megtartottak. Jobb oldalon az AICA a belső halló nyílás magasságában a Vll. és Vlll. agyidegeket keresztezi, de megtöretést nem okoz. Intracranialis vérzés vagy annak maradványa nem differenciálható. Középvonali tömegáttolás nincs.


Vélemény:

Jo. a Vll és Vlll. agyidegeket keresztező AICA.

Intracranialisan egyébbeltérés nem ábrázolódott. "


Ez milyen eredmény?

Jó?


Én nem tudok rajta elmenni.



2019. jún. 14. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Az MR vizsgálaton nem azért van orvos,hogy veled együtt kielemezze a felvételt . A fizetés ,csak a vizsgálatra szólt .Miközben veled nézegetné a felvételt,mert volt pénzed mások elé tolakodni,náladnál súlyosabb betegek meghalhatnak .

Majd a vizsgálatra beküldő orvos elmondja,hisz ide is soron kívűl eljutsz .

2019. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!