Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete ritkán előszokott fordulni, hogy nagyon mély levegővételkor nagyon enyhe fájdalmat érzek a mellkasomban. Most kezdek kijönni a pánikbetegségből, a májusom nagyon nehéz hónap volt. Attól lehet? Most decemberben volt holter készülék rajtam és mellkasi ultrahangom és negatív volt. 2018 áprilisában volt MR vizsgálatom ami teljesen negatív lett és egy kardiológus főorvos azt mondta, hogy teljesen egészséges a szívem. Abban hónapban volt terheléses EKG-m az is negatív lett? Mitől lehet ez?? Szívizom gyulladásom lenne vagy csak a stressz?
2019. jún. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most kezdesz kijönni a pánikbetegségből ... Hát még nem jöttél ki. Mit teszel annak érdekében, hogy kijöjjél? Jársz pszichoterápiára?
2019. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Járok kineziológushoz, szedek b vitamin komplexumot, meg nyugtató teát iszok.
2019. jún. 14. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A kineziológus nem egyetemi végzettségű szakember, hanem önjelölt. A sámáni varázslás kategóriája. Nincs tudományosan igazolható gyógyító hatása komoly betegség esetén. Mint ahogy nem is vitaminhiány okozza a pánikbetegséget, és nem is kémiai anyagokkal kell elnyomni a tüneteket, mert azzal nincs semmi megoldva. Ugyanazt a pénzt rendes diplomás szakember által végzett oki terápiára is költhetnéd.
2019. jún. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mióta járok kineziológushoz sokkal jobban vagyok! Sokkal de sokkal. Azt éreztem, hogy meg fogok halni, nem mertem utcára se kimenni, de ahogy elmentem jobban lettem. A kineziológia nem fekete máglya. Csupán arról szól, hogy felold dolgokat, kimondat ki nem mondott szavakat, és ezzel szabaddá teszi a lelket. Az én kineziológusom mélyen keresztény vallású és Mihály arkangyalholez és Istenhez fordul, hogy segítsenek neki a pácienst meggyógyítani. Rengeteg ismerősömnek segített. Az egyiknek minden éjszaka 200-as pulzusa volt, nagyon durva pánikrohamok kínozták. A kineziológiának köszönheti, hogy ez egy éve abbamaradt neki.
2019. jún. 14. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!