Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi okozhatja?

Vajon mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Már egy ideje rosszul érzem magam, körülbelül fél éve. Folyamatosan szédülök, mintha egy gerendán kéne egyensúlyoznom. Látás zavarom is van, van hogy össze folyik minden. Zavartságot érzek sokszor. Nehezen veszem a levegőt már 11-12 éves korom óta folyamatosan, még nyugalmi állapotban is. Van hogy mostanában elég sokszor szúr a szívem, annyira hogy még megmozdulni sem bírok. Nehezen figyelek oda, nehezen koncentrálok, nagyon feledékeny vagyok mostanában. Nagyon hamar ideges leszek és nehéz lenyugodnom. Régen nehezen idegesített fel bármi, és hamar lenyugodtam. Folyamatosan fáradt vagyok, álmos vagyok. Van hogy este nem tudok aludni, így éjjel 01:00-03:00 kor alszok el legtöbbször. Amikor előbb sikerül elaludni, akkor is 10:00-ig alszok, de utána még mindig álmosnak érzem magam. Sokszor mérem a vérnyomásom, a felső érték legtöbbször 80-120 között van. A középső érték legtöbbször 40-68 között van. A pulzus pedig 70-90 között. Most először volt a pulzusom 43. Az mit jelent? Holnap megyek a házi orvosomhoz,de előtte itt is érdeklődni szerettem volna, hogy ezeket a tüneteket vajon mi okozhatja?

17/L


2019. ápr. 11. 17:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!