Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások utáni hegek eltávol...

Pattanások utáni hegek eltávolítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Sok pattanásom volt és kaptam rá gyógyszert, amitől aztán szépen el is múlt, de azért maradtak hegek. Esetleg tudna valaki erre megoldást, ami neki bevált vagy hallott róla? Előre is köszönöm.

2019. jún. 15. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Erre nincs megoldás.A hegek évek múltán vagy eltűnnek,vagy nem .
2019. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több módszer is létezik rá, amit talán legelsőnek kipróbálhatsz, az a hámlasztás. Nézz szét a skinsmart.hu-n, részletes tájékoztatót találsz róluk és szuper termékeik is vannak. Ezek persze nem olcsók, de lehet rendelni 2-300 forintért termékmintát, így kipróbálhatod, hogy mi való a bőrödnek. Szívből ajánlom :) én is csupa pati meg heg voltam, mára már szinte nem is maradt.
2019. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikussal konzultálj egy olyan szalonban, ahol vállalnak hámlasztást ill mikrodermabráziót vagy ha nagyon heges akkor orvos esztétikai klinikát keress meg! De ezeket a kezeléseket csak ősszel és télen lehet csinálni
2019. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!