Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyítanak a szemüvegek?

Eszto18 kérdése:

Nagyítanak a szemüvegek?

Figyelt kérdés
Nekem rossz a szemem nagyon 60% ban látok csak -5 ös mind két szemüveg lencsém. Szóval elég erős a szemüvegem. Lehet nektek hülyeség amire most kíváncsi vagyok de engem tényleg érdekel. A szemüvegbe kétszer akkorának látom magam mint szemüveg nélkül a párom azt mondja nagyít a szemüveg hogy jobban lássak és azért látom magam 2x akkorának mert valójában nem úgy van. De a szemüvegek valóban nagyítanak dolgokon?

#szemüveg #látás nagyító
2019. jún. 19. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány cm, hány kg vagy?
2019. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ne hazudj, mert akkor még annyi esély sincs a használható válaszadásra.
2019. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mínuszos szemem van, nem durva, csak 1,5-ős, de szerintem kicsinyít. A pluszos szemüveg nagyít.

Meg ha belegondolsz, akkor ha áll előtted egy ember mondjuk 5 méterre, akkor a körvonala el van mosódva, míg szemüveggel élesek a kontúrok, ezáltal kisebbnek látod.

2019. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy próbáld ki, hogy szemüvegben nézel valamit 1-2 méterre és szép lassan előrébb tolod a szemuveget, látod majd, hogy minél távolabb van, annál jobban kicsinyit.
2019. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
150 cm 65 kg vagyok. Azt tudom hogy van rajtam felesleg dolgozom rajta baba után vagyok :)
2019. jún. 19. 20:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Én távolra nem látok azért gondolom úgy hogy nagyít
2019. jún. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!