Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért görcsöl be sűrűn a...

Miért görcsöl be sűrűn a lányom vádlija?

Figyelt kérdés
Lányomnak nagyon sűrűn begörcsöl a vádlija. Most 12 éves. Egyszer fekvés közben görcsölt be a vádlija, ami percekig nem ernyedt el, sőt, nem bírta mozgatni a lábát. Sima állás közben is begörcsöl neki. Tehát nem az a helyzet, hogy megerőlteti. De mi lehet?

2019. jún. 20. 21:55
 1/3 anonim válasza:
Nem sok segítség de nekem ugyan ez van a talpammal, nagyon könnyen begörcsög és sokáig. Szerintem mennétek egy valami dokihoz.
2019. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem magnéziumhiány miatt görcsölhet a vádlija. El kellene kezdenie magnéziumot szedni, az segít:) Beszéljetek a háziorvossal, valószínüleg ő is magnéziumhiányra gyanakodna, biztos ajánl majd valami magnéziumpótlót.
2019. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg magnéziumhiány. Nekem is sokszor volt ilyen régen, nekem legtöbbször alvás közben. Lehet kapni gyógyszertárban tasakban magnéziumot, fel kell keverni vízben egy kanálnyit és meginni. Baja nem lesz tőle. Ha nem használna én csak akkor mennék orvoshoz. 20/L
2019. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!