Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kell szinte napi szinten...

Miért kell szinte napi szinten megszégyeníteni, mert "hogyan megyek"? Ráadásul frlnőtt embereknek is?

Figyelt kérdés

Örökletes csipóficam, amit kiskoromban nem kezeltek valamiért. Plusz nagyfpkú gerincferdülés, meg lúdtalp.


Ezért néha kattog a csipőm, meg kacsázva megyek.


A legjobb "reggel 10 órakor be vagy rúgva, hogy így mész, én Nagymama vagyok, hát nem szégyelled magad, vagy drogozol"? Egy 80 éves vénasszony.


50 éves férfi, "levideózhatom hogyan mész, felrakom Facebookra, mert egész Amerikában nem láttam ilyet".


Vagy jönnek utánam az 55 és 58 éves szomszédaim és "ne tekerd nem bicikli", meg hasonlók és úgy vihogtak, hogy a szomszéd városba elhallatszik.


A "mi van rosszul vagy", "miért mész így"-től meg sem lepődöm.


Meg apám szólogat be folyton, pedig az ő családjától örökölte. Folyzon gúnyolódik, meg a seggemet bámulja, meg röhög. A mi Julikánk ment így, meg a Józsika (közmunkás fogyi akihez akart adni) is megmondta, hogyan mész.


Meg utánam röhögnek az utcán az mindennapos.


Komolyan ezt kell tenni, mikor annyira nem is durva? Vannak ennél sokkal rosszabbak is, jó jogy tudok menni... Szánalom.


2019. jún. 22. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert büdös parasztok (elnézést kérek ezúton is a földművelőktől, nem rájuk gondoltam ebben az esetben). Buták és primitívek, ráadásul annyira, hogy ezt nemhogy titokban tartanák hanem reklámozzák is. Legjobb ha nem foglalkozol velük, esetleg egy alkalmas helyzetben visszaadod nekik a kedvességüket.
2019. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy minden nap kiröhögnek. Miért nem szólsz vissza, hogy elszégyelljék magukat?

Felénk is lakik csípőficamos, amikor a lányom először látta, azt hitte, bulizik, táncolva megy az utcán. Elnézést, de nagyon vicces volt. Tudom, neked nem az, de próbáld meg ezt elengedni és mosolyogni te is ezeken.

2019. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az is vicces volt, amikor a boltban a vak srác felborította a kosarakat, a süketnéma meg segített összeszedni.
2019. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 #3 legyél büszke magadra.
2019. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer ki írtad! Kamu héró!
2019. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Meg áll az ész! "Héró" 🤣😁😁


Az isnkamu, hogy valakinek csípőficama van?

2019. jún. 22. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Ekkora kamut. Jobb dolgod nincs?
2019. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, nincs jobb dolgom, mert igaz.


Nem, nem azért "nézi" a seggemet, hanem, mert hogyan megyek...

Megismerek egy embert, mindenki akarva, akartalanul azt nézi, hogyan megyek...


Egyébként örülök, hogy itt minden kérdés kamunak van titulálva, mert veletek nem létezik. Tényleg szinte napi szinten érnek atrocitások, mikor nem, akkor itthon fekszem egész nap, azért nem.

2019. jún. 22. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem futnak, szaladnak el hirtelen, akkor mondhatsz annyit, hogy: Csípőficamom van.
2019. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mennyi epmebeteg van ebben a világban? Ideír nekem, hogy "ku..rválkodásra van eszem" a kedves üzenet író arra értette, hogy a csipőficam miatt kacsázva járok, ez igen... Egyébként szerintem ezért is szégyenítenek meg, mert azt hsozik direkt így megyek, mert fel akarom hívni a pasik figyelmét. Mennyi beteg ember...


"

Küldő: Narancslé10

Címzett: Siskucska

Időpont: ma 07:19

Téma: Re:

Az üzenet: Inkább te vagy a beteges,a k<rv@lkodás az megy,és rá akarod húzni egy betegségre. Na ez a beteg!"


A járás, mióta k...rválkodás... Elmebeteg egy világ. Szerintem mondom, ezért csinálják, mert több az ilyen beteg ember...


Az, hogy az ember megy, mert kell, úgy ahogy tud, azon mi

2019. jún. 23. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!