Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly nőttem 1 év alatt 13...

Tavaly nőttem 1 év alatt 13 centit, és a térdemen lettek ilyen csíkok, azokat el lehet tüntetni, és ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 13:13
 1/5 anonim válasza:
Elvileg ellehet tüntetni méregdrága bőrgyógyászati terhersség utáni bőrrepedés krémmel
2010. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb mennyibe kerülhet az?és hol lehet szerezni?
2010. júl. 9. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
striák és a büdös életben nem tünteted el őket, sportolj az feszesíti a bőrt és kevésbé fog látszani, amúgy meg ha kened, akkor egy sima testápolónak ugyanannyi hatása van
2010. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A striákat nem lehet eltüntetni, ez van. Sajnos. Viszont a továbbiak kialakulását meg lehet előzni mindenféle kenegetéssel.
2010. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a mellemen vannak és Müllerben vettem rá egy krémet (kb. 2000 forint volt) és nagyon sokat halványított rajtuk!
2010. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!