Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mai nap delutan 2 kor es fel...

Mai nap delutan 2 kor es fel 5 fele megrazott az aram (220) nem erzek semmi kulonoset. De ettol fuggetlenul lehet valami bajom? Nincs kedvem elrontani a napomat azzal, hogy bent vagyok a korhazban egy napot.

Figyelt kérdés

#áramütés #áram #csípés #rázás #megrázott az áram
2019. jún. 25. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Melyik két ponton ment át az áram? Ha a szíveden ment keresztül akkor nem ártana dokihoz menni.


Ha mondjuk csak hüvelykujj és mutatóujj akkor nem hiszem hogy gond lenne. De elvileg minden esetben el kellene menni az orvoshoz és ÉKG-ra kötni.


Mindenesetre igyal sok vizet.

2019. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az jobban elrontaná a napod ha meghalnál. A biztonság kedvéért jobb ha elmész dokihoz.
2019. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat meg nem tudom mondani hogy atmehetett e a szivemen de egyaltalan nem volt jo erzes ... ha iszok sok vizet az jo?
2019. jún. 25. 19:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor milyen dokihoz menjek el? Nem rendel mar a haziorvos...
2019. jún. 25. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Sürgősségi
2019. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy rázhatott meg kétszer is egy nap?
2019. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ki a f a s z t érdekel ilyenkor, hogy rendel-e a háziorvos? Ügyelet, azonnal. Inkább röhögjenek ki, mint később legyen következménye. De nem fognak.
2019. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek áramütés után vérátömlesztésre volt szüksége, pedig nem volt rosszul.
2019. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Engem egyszer szó szerint fejbe vágott a 230, de szerintem mákom lehetett, hogy szét voltam ázva teljesen. Kis ideig fémes ízt éreztem, egy bő órán át valamiért az volt bennem, hogy inni/enni inkább ne, szóval azt mellőztem, de különben semmi extra fura érzés, és nem is lett tőle bajom hosszú távon se.

Az egyenáram veszélyesebb, alattomosabb. A 230, ha belezavar a szívritmusba, azt szerintem lehet érezni, de ha azt nem tette meg, akkor tudtommal és tapasztalatommal nem fog egyszer csak senki összerogyni ott, ahol van. Rengeteg ismerősömet csípte már meg a hálózati áram és még mindegyikük él és virul.

2019. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legalabb egy tucatnyi aramutesen vagyok tul, mai napig semmi bajom.
2019. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!