Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 htp vélemények tapasztalatok?

5 htp vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak bátran várom a vélemémyeket tapasztalatokat! :)

#Cbd5htp
2019. jún. 26. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Látom nem írt senki.

Sebaj en meg vettem.

Leírom mi történt!

Ezt ajánlom figyelmébe mindenkinek ez nem játék mielött bárki a fejébe veszi hogy ő ezt elkezdi szedni megkell néznie a szerotonin szintjét vérvétel alapján amit én nem tettem meg!

Megjött jo minden hurrá! amiert megvettem kedvtelen voltam mondom kiprobalom sokat olvastam rola biztos ezert vagyok lehangolt stb keves a szerotonin szint.

2 éve nem volt panik felelmem ugy hogy feljek max magas vérnyomas stb.

Bevettem 1 szemet az 100 mg ot első szem de nem tudtam leírni az érzést.

Bevettem még 1 et utánna már éreztem a rosszat azaz a szerotonim szindrómát nekem ezek szerint normalis volt a szerotonin szintem.

Hát elrontottam!

Jó hír elvileg ha nem szedem 1 nap kiürül és minden ugy megy ahogy idaig.

Nah de amit ereztem panik rosszulét bizsergés rendesen feldobott pörgetett és mimt ha kúzdöttem volna meg ilyenek nagxon rossz volt hát túléltem de én többet nem szedek ilyet.

Szóval vettem mást!

AMI TÉNYLEG SEGÍT!

Ismétlem pánikosok depisek stb EZ TÉNYLEG SEGÍT SKACOK.

2019. jún. 29. 01:38
 2/3 A kérdező kommentje:

CBD OLAJ SKACOK!

és csak is ezt vegyetek innen és ettől a gyártotol

A 5% lékos is jo de a legjobb a 10 % lékos.

Itt a hivatalos oldala innen lehet nézelödni [link]

Itt meg 1 kis info hogy miről is van szó

[link]


Én nekem segített és azért is osztottam ezt meg veletek mert tudom milyen rossz az ha valaki labilis depis panikos de hatni fog ezt garantálom.

De egyén függő kinek mekkora adag kell és milor hat de altalaban első hasznalatkor is érzel valamit én pl éreztem hogy hat és jo

2019. jún. 29. 01:53
 3/3 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem én azt javaslom ha rendszeresen szedsz panikra gyogyszert azt azért ne hagyd abba de ha ugy érzed le tudod tenni vagy ha ugy tudod le tenni hogy szépen fokozatosan átálsz az olajra lessz ehhez lelkierőd hajrá ez nem vág tönkre de a gyogyszer igen.

Én anno szedtem mindent escitilt frontint stb de le tettem kb 2 éve és én igy kezdtem el szedni az olajat de ha valaki szedi a gyogyszert akkor kezdje el ezt ha le fogja tudni tenni a gyogyszereket és át tud álni az már más kérdés hogy fokozatosan vagy hirtelen ki hogy birja de a lényeg a gyogyszer nem jo.

2019. jún. 29. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!