Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nehéz lefogyni mindenféle...

Nehéz lefogyni mindenféle szerek használata nélkül?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne hogy le szeretnék fogyni. Járok futni de nem látok nagyon változást de fogytam 4 kilót! Nézegetek interneten edzés tervet de mindegyiknél valami csodaszer ajánlanak szedni! Soha nem ettem semmi,, rosszat", mindig oda figyeltem az étrendemre viszont egyik volt gyógyszerem mellekhatasa volt hogy feljottek rám a plusz kilók! Kérlek csak olyan írjon aki nem szemétkedni akár.Nekem tenyleg fontos!

2019. jún. 27. 10:37
 1/8 anonim válasza:
100%
4 kiló még nem látszik. 10 már látszani fog. Diéta . Én 3 hónap alatt 19 kilót adtam le. Keveset ettem
2019. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Semmilyen csoda szer nem létezik amitől hip hop leesik rólad 10 kiló,de ha van is biztos nem túl egészséges.Bizony nehéz lefogyni,de az emberek azt felejtik el,hogy évek alatt híztak el,de érdekes módon mindenki azt hiszi hogy fogyni gyorsabb senki sem tudja miért.Nem gyorsabb ehhez is rengeteg idő és kitartás kell, főleg hogy a fogyási ciklus van amikor be is áll egy időre és szépen lassan megint elindul a fogyás.Látszatja a dolognak hónapok múltán lesz. Addig is sok sikert a fogyáshoz.:)
2019. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi csodaszer nem kell hozzá. A csodaszerek átverések. Általános vitaminokat szedhetsz, de főleg egyszerűen csak étkezz egészségesen és mértékletesen, ennyi. Mérsékelt szénhidrátfogyasztás, a cukorbevitel minimalizálása, rostok, sok folyadék, transzzsírsavak* kerülése.


Például reggel látom, hogy áll a sor a Fornettinél: az ilyen édes pékáruk bővelkednek a transzzsírsavakban, összetett szénhidrátokban és a cukorban is, tehát igazán rossz választás ilyet fogyasztani.


Másik példa: cukros üdítőitalok fogyasztása; ha ilyennel oltod szomjadat, rengeteg rejtett kalóriát juttatsz a szervezetedbe fölöslegesen, amit a szervezet eltárol zsírszövetté alakítva.



* Transzzsírsavak: [link]

2019. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszaitokat de nem szeretnék csodaszer használni ezért kérdeztem biztosra hogy így ebben az életvitelemben sikerülhet e valamit még leadnom.
2019. jún. 27. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:

A fogyitabletta a legjobb marketing a világon. A fogyni vágyóknak, azon belül is elsősorban a nőknek az égvilágon bármit el lehet adni sajnos... Ugyanis ez egy instant megoldást kínál, és nem kell semmit tenni.


Természetesen le lehet ezek nélkül is fogyni. Nekem és még sokan másoknak is sikerült.


Sikerült azóta lefogynod, Kérdező?

2021. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült igen.Bár nem sokat,de rajta vagyok még az ügyön!
2021. jún. 1. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, örülök. Akkor hajrá és kitartást!
2021. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. jún. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!