Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járt e már ugy valaki inzulinn...

Járt e már ugy valaki inzulinnal hogy tovább használta 4 hétnél? Várandós vagyok kaptam egy tollba betöltött inzulint de mivel kevés egységet kell adnom kitart szülésig. Ugy hallottam h 4 hétnél cserélni kell a doki nekem nem mondott semmit erről.

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 13:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet valami bajunk tőle?
2019. jún. 30. 13:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad, hogy 4 hét után cserélni kell??
2019. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Interneten a tájékoztatóján mivel csak egy tollat kaptam azon semmi nem volt. Betelefonáltam egy gyógyszertárba és ott megnézték a dobozán és ott is úgy volt írva!
2019. jún. 30. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezt beszéld meg az orvossal. Biztos ad újat. Talán szobahőmérsékleten lehet a hatásából veszít egy idő után, mert amúgy a patronokat hűtőben tárolják.
2019. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom! Csak hétfőnként mehetek hozzá. Most hétfőn nem dolgozik mivel egészségügyi világnap lesz. És nem tudom addig szurjam vagy, mert egy hét mulva tudom csak megkérdezni. Gondoltam hátha tudja valaki
2019. jún. 30. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!