Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek? (5 hete...

Mik lehetnek ezek? (5 hete tart! )

Figyelt kérdés
Apró dudorok vannak a kezemen, pont 5 db., és félek, mert viszket, és hasonlít vízhólyagra, szemölcsre, pókcsípésre, szúnyogcsípésre, és még sok dologra, így nem tudom mit higgyek! Linket kommentbe küldök később pár válasz után! Az a baj, hogy egyszer volt a talpamon vírusos szemölcs, és érzéstelenítés nélkül kikaparták, nagyon fájt, nem akarom mégegyszer ezt végig élni ÖTSZÖR! Értelmes válaszokat várok, mem olyat, hogy menj el bőrgyógyászhoz, mert nem megyek el amíg nem kezd el terjedni, és nem nagyobbodnak! Valószínűleg idővel kifakadnak, de semmit se tudhatok előre! Ha mást nem, valamilyen krémet, port, vagy ilyesmit ajánljon és írja le komiba, mert akkor avval kezelem! (Pl.: hintőpor, Nivea kézkrém) Köszi azoknak, akik veszik a fáradtságot, hogy írjanak valami hatásos szert rá, mert ha attól elmúlik, a hősöm lesz! D:

2019. jún. 30. 13:38
 1/5 Szirty ***** válasza:
60%

"...nem tudom mit higgyek"


Tedd fel a kérdést a megfelelő kategóriában.

Az "Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek" kategória ahova írtad, szerintem nem megfelelő...

2019. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na most ide figyelj! Szerintem nem tudsz olvasni, mert egészségügyi kategóriába raktam csitri
2019. júl. 3. 19:59
 3/5 Szirty ***** válasza:
Nem. De már átrakták oda.
2019. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha
2019. júl. 7. 09:01
 5/5 anonim válasza:
Menj be a gyógyszertárba mond hogy egy szemölcsírtót szeretnél (ecsetelőset) vedd meg és azzal kend be napi kétszer,vagy háromszor ha ez szemölcs de küldhetnél képet róla
2019. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!