Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sarkam kb egy hete feltörte...

A sarkam kb egy hete feltörte egy cipő, a sebből viszont valami átlátszó cucc jön ami picit sárgásabb, elfertőzödött, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Elnézést, hogy ilyen kérdést teszek fel, de néha nagyon tudok aggódni az egészségem miatt.
2010. júl. 9. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem gennyes gyulladás,mert elfertőzödött..,bár nem tudom,miért nem ragasztottad le a sarkad?
2010. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rainmaker ***** válasza:
Ez nem jelent feltétlenül gyulladást, csak egy egyszerű vízhólyagról lehet szó, ami kifakadt. Ha nem vörös a környéke, nem gyulladás. Ragaszd le egy ragtapasszal, ennyi.
2010. júl. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem fog megártani, ha lekezeled alkohollal vagy betadine-nal


legközelebb meg vízhólyagtapaszt tegyél rá

2010. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A seb széle piros illetve néha nagyon viszket, párszor leragasztottam, de mondták, hogy anélkül gyorsabban gyógyul. Betadine-t raktam rá, ha pedig nem azt, akkor octeniseptet fújtam rá, de volt mikor nem volt lehetőségem lekezelni...
2010. júl. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!