Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő lesz a divat idén...

Milyen cipő lesz a divat idén tavasszal és nyáron? Hol vegyek normális cipőt ha már a Westend is tele van kínaival?

Figyelt kérdés
Képeket is kérek, köszi!
2011. márc. 22. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez az, amin én is gondolkodom! Megnéztem a H. és a D. cipőboltokat, ott meg elkeserítő a választék... Semmi életképes ötlet. Miket szoktál nyáron hordani és milyen színeket hordassz gyakran?
2011. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kínai cipő miért nem jó?:$ Soknak elég jó a minősége...bár a westendesek többsége ratya minőség és ahhoz képes magas áron. Én Ázsia centerbe nézek ki, ott jó áron vannak a cipők és jól bírják. Nyár végén vettem egy magassarkút elég potom összegért, metróban, suliban megállítottak, hogy honnan van, aztán fél hónapra rá megjelent ugyan olyan fazon a humanicban 3szor annyiért:D:D:D
2011. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

cipőtrendnek ilyet találtam egy nagyon jó oldalon :

[link]

(nekem a 4. Loafers nagyon nem tetszik..)

én szeretem pl a deichmann-os cipőket bár ott is van olyan amiért sokat elkérnek. nézz szét a nagyobb üzletekben (drágábbakban) és ha megtetszik egy adarab/fazon nézz meg egy nagy kínait. szinte 100% hogy lesz tök ugyanolyan és nem is bírja a márkás sem sokkal tovább

2011. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 15:26.


Azért, mert tönkre teszi a lábam. Amit érdekes módon a jól kiválasztott 15-20 ezres westendes "ratyi" cipő nem tett meg. Viszont eddig akárhányszor volt kínai cipő a lábamon: vagy büdös lett 2-3 viselés után, vagy feltörte, vagy ízületi gyulladásom lett miatta, vagy bütykös lett, vagy egyszerűen csak úgy égett a műbőrben, hogy hazaérve levágtam a lábamról. A Deichmannt, meg ezeket ismerem, van is cipőm onnan, de annyira nem jön be. Én azokat a kicsit extrább, csini cipőket keresem. De majd szétnézek másik bevásárlóközpontban, hátha ott még a színvonal nem süllyedt a béka s*gge alá :)


Köszönöm a válaszokat!


Egyébként fekete-fehér-krémszínű-rózsaszín jöhet magasban, kicsit magasban, a teljesen laposat nem bírom.

2011. márc. 23. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!