Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koszos vízben fürödni?

Koszos vízben fürödni?

Figyelt kérdés

A gyerekek a Tiszán voltak a párommal. A víz hideg volt (és zavaros), nem fürödtek benne, mert fáztak.

Én később mentem utánuk, ekkor látom, hogy az áradás után visszamaradt gödörben pancsolnak. Maradt egy ilyen kis tó -szerűség, amikor a folyó visszahúzódott. Ez volt vagy 30 fok meleg, viszont nagyon sáros, koszos volt, egy centit nem lehetett látni olyan zavaros. Az egész lehetett vagy 50nm. Egészségre ártalmas lehet? Mit figyeljek? Gyerekeknek vannak horzsolásaik, ezeket mikor hazajöttünk lefertőtlenítettem.



2019. jún. 30. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Amit te "koszos"-nak látsz, azt úgy hívják: hordalék. Minden nagyobb folyóban van. Az emberek évszázadok óta fürdenek a Tiszában, többen túlélték már. Nem lesz semmi gond, de legközelebb érdemes nem a pocsolyában, hanem az élő Tiszában fürdeni.
2019. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!