Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biztosan tudja a diagnózist?

Biztosan tudja a diagnózist?

Figyelt kérdés
egy napja hőemelkedés és lázam van és hasmenésem. voltam is dokinál DE bem is vizsgâlt meg oda alt elém elmondtam a tüneteim erre oké felirok egy antibiotikumot mondok ok baz de igy hogyan legyek buztos abba hogy tělleg tudja e mi a bajom.. hipohonder vagyok már szét googleztam mindent és igy csak idegesitem magam

2019. júl. 2. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit idegesíted magad? Egy sima fertőzés. Én ennyivel orvoshoz se mentem volna. Pihenj, a lázat nem kell csillapítani, az a szervezet védekezése a kórokozók ellen. Hagyd, hogy kimenjen a hasadból, aminek ki kell, ne nagyon egyél, legfeljebb almát, pirítóst, sós kekszet, igyál sokat, de ne cukrosat, és pár nap alatt elmúlik.
2019. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen ❤️
2019. júl. 2. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!