Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ambuláns ellátási lapon...

Ambuláns ellátási lapon szerepel: "Therápia: passzív kimozgatás egy testtájon". Miért írták a lapra, ha nem is végeztek ilyet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 5. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
A betegek javára történik. Jó lenne a betegeknek ha nem maradna kötszer, fertőtlenítőszer stb? Hát nem. A rendszer a szar igen, de tudsz rajta változtatni? Azzal, hogy feljelented az orvost, mert "hamisítja" a papírjaidat? Hát nem, pont az ellen dolgozol, aki a betegek javára hamisít.
2019. júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez nagyon el van túlozva. Attól, ha az adott orvos nem tüntetne fel el nem végzett kezeléseket, még nem menne csődbe a kórház, ahol dolgozik és továbbra is lenne kötszer és fertőtlenítőszer.


Amennyiben a rendszer korrupt és ha egyre növelik a korrupciót, akkor az nem vezet jóra, hanem még nagyobb korrupcióhoz.


Miért ne lehetne változtatni egy rendszeren? Eleve nem az a hozzáállás szükséges a változtatáshoz, hogy "úgysem sikerül".


Szerintem sok ember - sok beteg - megbízik az orvosában és nem tud latinul vagy nem ismer orvosi szakkifejezéseket, azt sem tudja, hogy az orvosa hamisítást követett el.


Így az adott orvos a betegei bizalmával is visszaél, amellett, hogy hamisít, lop, csal.

2019. júl. 7. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Pedig hidd el, hogy olyan alulfinanszírozás van, hogy ha nem tüntetnék ezeket fel, akkor egyes osztályokon nem maradna elég gyógyszer, egyebek. De nem szeretnék veled vitatkozni, te az orvosokat látod felelősnek, szerintem ők meg csak a rendszer áldozatai. Egyébként meg szabad kérdezni az orvosnál, ha elolvasol valami latin kifejezést, akkor készséggel elmagyarázza neked, hogy mi mit jelent.
2019. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"Pedig hidd el, hogy olyan alulfinanszírozás van, hogy ha nem tüntetnék ezeket fel, akkor egyes osztályokon nem maradna elég gyógyszer, egyebek."


Honnan van a birtokodban ilyen információ? Melyik osztályon, melyik kórházban nem maradna elég gyógyszer?


Egyébként nem hiszem el, hogy nem lenne kötszer, stb.

2019. júl. 7. 14:25
 15/17 A kérdező kommentje:

Az adott orvosnál nem te jártál. Minden orvos elmagyarázza készségesen, hogy mi áll a dokumentumon?! Ez bizony nem igaz!!!


Azt pedig, hogy hamisított, csak otthon vettem észre.

2019. júl. 7. 14:28
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Onnan, hogy medikus vagyok és belelátok.


Ha eddig kérdeztem, a kezelőorvosom, lehetett az akárhol akárki, mindig válaszolt. Azelőtt is, hogy ezt a szakterületet választottam és ezután is. Szerintem csak tudni kell kérdezni, de te tudod.

2019. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szerencsére eddig nekem valami hihetetlenül ritkán kellett bármilyen orvoshoz fordulnom és emiatt nem is tettem.


Vannak viszont rokonaim, akik - nálam gyakrabban - járnak orvoshoz és az utóbbi időben el is kísértem őket, így láttam, hogy mi zajlik.


Van, aki bekerül a rendszerbe és elveszíti az elfogulatlanságát! Akinek inge, vegye magára.


Az, hogy ki miért-mennyiért adja el magát, magánügy, de naivitás azt gondolni, hogy a hazugság kifizetődő.

2019. júl. 7. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!