Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szeretnék mozdulni, nem...

Ki szeretnék mozdulni, nem akarok egész nyári szünetben otthon ülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátaim most nem érnek rá, csak augusztus jó nekik, viszont nem akarom itthon kivárni, szüleim nem visznek el, azt mondják menjek a barátaimmal. Egyedül nem szeretek az utcán mászkálni, otthon már nem bírok a hangos kistesókkal.

16/F



2019. júl. 5. 22:59
 1/10 A kérdező kommentje:
illeve még Július vége jó az egyik barátomnak.
2019. júl. 5. 23:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Felülsz a biciklidre,és nem kell egyedül mászkálnod sehol!
2019. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs biciklim, de köszi :)
2019. júl. 5. 23:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül is simán eljárok úszni, edzeni, könyvtárba, moziba stb.
2019. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy kimegyek az Őrsre ,,Menjünk együtt" táblával, és azt mutogatnám.
2019. júl. 5. 23:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek nektek 11 hét szünet...?
2019. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:36-os válaszolónak:Mert meleg van.
2019. júl. 7. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, mert másnak nincs melege, csak nektek.
2019. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Atyaságos ég, én amikor gimnazista voltam, úgy örültem a nyári szünet minden egyes percének, hogy az leírhatatlan. Még ha a földön fekve, a plafont bámulva is kellett volna elütnöm az időt, már az is ezerszer jobb mint az iskolapadban görnyedni. Élvezd a szabadságod, amíg megteheted. "egyedül nem szeretek az utcán mászkálni"- hát ez meg miféle gondolatmenet? Nem akarsz otthon lenni, kint mászkálni viszont nem szeretsz? Ez sakk-matt, innentől szerintem senki nem tud ésszerű tanácsot adni.
2019. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg ácsoroghat a kettő között az utcaajtóban.
2019. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!