Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben azt vettem...

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy kimarom magam álmomban. Lefekvéskor még nincs semmi horzsolás rajtam, reggel viszont horzsolasokkal kelek, amik nap közben sebzenek be. Valakinek van ötlete, mi ez? És hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

legutóbb az orromat vájtam el, elötte 2 sebet vájtam a homlokomra. Azelött az arcom vájtam el. már arra is gondoltam,hogyy kesztyüben fogok aludni.. tudom,kicsit hülyeség. de nagyon bánt,hogy amellett,hogy fájdalmas,csunya is. az arcomon nem rejthetem el.alapozót nem teszek rá,csak lassitaná a gyógyulást. 20 éves lány nem lehet tele sebekkel,és hegekkel.

hogy a párna, vagy takaró mart ki,az kizárt. már egész bizarr dolgok is eszembe jutottak...

erdekes,hogy mindig csak az arcom...

szóval ha bárki tud segiteni,azt megköszönném



2019. júl. 6. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

"kimarom" ??? Kikaparod?

Mint legegyszerübbet, javasolnám, hogy vágd le teljesen töben a körmeidet (Persze divat szempontbol borzaszto gondolat.) Alaposan nézd át a sebeket, hogy nincs-e csipés- nyom bennük. Probálkozhatsz hidratálo + börnyugtato krémekkel.

2019. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!