Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég kinosan érzem magam...

Elég kinosan érzem magam most.15 éves vagyok tegnap este onanizáltam es talán egy kicsit durván csináltam majd reggel arra ébredtem érzékeny a makkom. Felhuztam a bört és akkor látom, hogy a makk szélen kis horzsolás van. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintettek helyre jön magátol? Mert úgy érzem nem merném meg mutatni a szüleimnek:S
2011. jan. 3. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyre fog jönni. Legjobb lenne ha be kennéd egy kis körömvirág kenőccsel, vagy Betadine-el. Azok segítenek. Ja, és egy pár napig pihentesd :)
2011. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy bekend! betadinnel meg főleg. Az a legérzékenyebb pontod. Nyugodj meg, tartsd tisztán, és elmúlik magától.
2011. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
nekend be semmivel, ha találsz otthon kamillateát, lógasd bele és ennyi. 2-3 nap alatt elmúlik csak tartsad tisztán
2011. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 3. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Mernéd vagy sem, úgyis megmutatnád, ha szükséges lenne... minden dolognak következménye van, de ennek szerencsére nem olyan vészes.



A (langyos/hideg) kamillateába fürdetést azt aláírom, jó gyulladáscsökkentő módszer, de a Betadine-t nem feltétlenül javaslom. Helyette inkább a Neogranormon hámosító kenőcsöt használd, azzal kend be! Velem is előfordult már ez, hogy a fityMAkesz kidörzsölődött és nem estem pánikba.

Vagy még ha van otthon vízbázisú síkosító, és rákened a makkodra-fitymádra és nem mosod le, az egy darabig rajta lesz, és egy vékonyka (védő)réteget fog képezni, amely idővel "lehámlik" majd róla... (ne ijedj meg, nincs miért!) ...akár az is védi.


Legközelebb pedig lassíts le és síkosíts nyállal, vízzel, mentolos Head & Shoulders-szel, tusfürdővel, krémmel/kenőccsel, síkosítóval, vagy vmivel! És az önkielégítést húzd el úgy kb. 15-30 percig úgy, hogy éppen a csúcs előtt -- mielőtt elélveznél -- állj le! Amikor jönne az inger, szorítsd el a makkod alatti árokban a kezeddel, szorítsd össze a végbélnyílásodat és egy picit hajolj előrébb a hasaddal... hűlj ki egy kicsit. Amikor az orgazmusinger elmúlt folytasd az egészet, majd a csúcs előtt megint állj meg, és ezt így többször ismételd, akkor nem lesz korai magömlésed sem, és nem fogsz felsülni a majdani barátnőid előtt, ha erre MINDIG odafigyelsz, amikor játszadozol a lompossal! ;-)



BÚÉK és üdv: EE

2011. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kamilla kiszárítja a bört
2011. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!