Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vadhús, bőrkinövés, fibróma,...

Pityupocse kérdése:

Vadhús, bőrkinövés, fibróma, miképpen távolítható el/kezelhető házilag?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy kinőtt egy kb 6-7mm hosszú bőrdarabka a fenekemen ahol a jét farpofa összeér. Talán a sok bringázás miatt, ott dörzsölődik a bőr.

Már jó ideja ott van, de az utóbbi időben zavarni kezdett mert néha dörzsölődik v fene tudja mi van vele, de kellemetlen.


Ha lenne rá valami mód, hogy itthon kezeljem, annak örülnék, mivel intim részen van, kellemetlen lenne orvoshoz fordulni vele.

Neten azt találtam hogy pl az Oregánó olaj vagy citromlé is segíthet hogy leszárítsam.



2019. júl. 8. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg azt sem tudod, hogy mi az, nem lenne túl szerencsés mindenfélét rákenni.
2019. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, leégette, nem fájt, de elég lassan múlik, egy heg van, ami kicsit bepirosodott, körülötte. Nem kellett érte fizetni, 2őt vett le, nem tudom hogy mennyire lesz sebes a bőr utána.
2019. szept. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!