Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Piros folt a bőrön rajta...

Piros folt a bőrön rajta fehér, hólyagszerű pöttyökkel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem égettem meg, mégis olyan, mintha égési seb lenne, az oldalamon van. Nem viszket, csak fáj. Úgy fáj, mintha felmaródott volna a bőr, de nem ütöttem neki semminek. Mi lehet ez? Pikkelysömörnek nem száraz, ekcémának túl nagy kiterjedésű. Máshol nincs, csak ez az egy van.

Köszi, ha valaki tud hasznosabb tippet!


2019. júl. 8. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárányhimlő felnőttkorban. Szerintem övsömör,de ez csak egy tipp a tünetek alapján és őszintén kívánom, hogy ne legyen igazam.
2019. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent a nagy kiterjedés?
2019. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kertben voltál manapság? Petrezselyem, zeller vagy paszternák közelében? Lehet fototoxikus égés! A férjem járt így tavaly, megégette a petrezselyem levele a bőrét. Olyan anyagot tartalmaz ez a 3 növény.

A kaukázusi medvetalp is ilyen, csak az nagyon ritka

2019. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát csak fűkaszáztam a napokban. Gondoltam rá, hogy valami növény...

Ahhoz képest nagy, hogy nem ilyen bárányhímlő jellegű apró foltok, hanem egy darab, egybefüggő pecsét alakú. Gombának is gondolnám.

2019. júl. 9. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Üsd be a googlebe, hogy övsömör. Hasonlít?
2019. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy kicsit igen, de ebből mindenképp bőrgyógyász lesz... Köszi a tippeket! :)
2019. júl. 9. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!