Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hónaljszőr benövestől lehet a...

Hónaljszőr benövestől lehet a hónaljam és a mellem között fájdalmas kis csomo?

Figyelt kérdés
Már kiszedtem a szőrt de még fáj. L.
2019. júl. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegeld! Izzadságmirigy lesz az. Nekem is volt már. Jegeléssel pár nap alatt elmúlik.
2019. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Begyulladt valószínűleg a verejtékmirigy, nekem is gyakran előfordul:( főleg az erős, pórusokat eltömítő dezodor okozza egyébként.

Bactroban kenőcs szokott nekem segíteni, bár szerencsére alapból is elmúlik pár nap alatt. Addig igyekszem minimális dezodort használni, szőrtelenítést is abbahagyom és gyakrabban megmosni a hónaljam.

2019. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.

A jegelést nem bírom, extra érzékeny vagyok a hidegre. Tetran kenoccsel kenem. Egyebkent nem a honamaljaban van hanem a honamalja es a cicim kozott faj es inkább ott van egy kemeny csomo ahol a cicim kezdodik, a kulso oldalán

2019. júl. 9. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Dove sötétkék kupas,fujos dezodort hasznalok, most akkor azt is hanyagolom egy időre
2019. júl. 9. 20:25
 5/5 A kérdező kommentje:
A krémtől jobb, kevesbe fáj de meg érzem ott a csomót, az mikot tűnik el?
2019. júl. 10. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!