Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Help! Feldagadt az állam?

Help! Feldagadt az állam?

Figyelt kérdés
Fogmosás -közbe vettem eszre mara faj bal oldlat fülem fejemre rámegy nyirokcsomom torkombaa.az állam.kemeny nem pattanás hanem mintha gyulladás nagy kemény egész állam faj ! Es eszre vettem h kinőtt a bölcsességfogam bal oldalt szinten .az állam.lebet ettől bedagadva és fájhat ? Nagyon kemény és nagy az állam :( help ! Please! Vélemény !
2019. júl. 10. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy nem tudsz írni és fogalmazni. Másként pedig fogorvoshoz kellene elmenni.
2019. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először fogmosasmor vettem eszre h van egy nagyobb gumo államban es kívül jelet nem látom pattanás nem jött elő es magy volt mara megnagykbb de most erzem faj fülem bal oldalt nyirokcsomom nagy es ma láttam h a fogam kinőtt teljsen .es az állam megnagyibb egész állam nagy dagadt kemény faj .lehet e összefüggés vagy ez mas ? Voltam tegnap bőrgyógyász o gyulladásra gyanakszik adott ra krém de akkor nem mondta neki fogam mer ma vettem eszre. Párakötés krem antibio holnap megyek fogasztra szerintetek lehet össze függés ? Allam es fogam közt ??
2019. júl. 10. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A rossz fog minden szervre, még a gyomorra és a szívre is hatással lehet. Én nem várnék holnapig a fogorvossal.
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Keresd fel sürgősen a fogorvost!
2019. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!