Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hét alatt 4-szer vérzett...

Egy hét alatt 4-szer vérzett az orrom és másfél napig pedog feldagadt az also szemhéjam, pontosabban a könnycsatornánál. Illetve reggelente arra keltem fel, hogy fáj az alhasam, talán a húgyhólyagom. Lehet kapcsolat ezek között?

Figyelt kérdés
A szemeimmel kb havonta egyszer történik olyan feldagad a felső szemhéjam sarka, vagy árpás lesz. Az orrom ilyen intenzíven először és utoljára 12 éves koromban vérzett. Ami a húgyhólyagos részt illeti, sokszor azért volt mert egész éjjel nem jártam vécére és attól felgyűlt a vízelet, de attól függetlenül a többi napon úgy keltem fel, hogy nagyon kevés vizeletem volt, mégis pokolian fájt.

#egészség #orrvérzés ##szempróblémák ##húgyhólyag
2019. máj. 4. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A megfázástól kezdve allergián át a magas vérnyomásig bármi lehet.

A szem és fejfájás még füldobogás nélkűl is magas vérnyomásra utalhat,saját tapasztalat.Az orrvérzést is okozhatja.

2019. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!