Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mások el tudják végezni a...

Mások el tudják végezni a nagy dolguk a munka helyen?

Figyelt kérdés
A sulis évek alatt be ált a székletem 6-7 órára. Ez jó is volt mert otthon eltudtam végezni a dolgom. De most hogy dolgozok hol máshol jönne rám az inger mint a délelőtti műszakban. Az épületben egy kis mozsdó van 2 kis fülkével. Akárhányszor neki futok hogy el végezzem a dolgom az egyik fülkében mindig van valaki de az olyan nagy csöndben, hogy akkor én ott nem tudom elvégezni a dolgom, csak akkor ha senki nem tartózkodik a mozsdóban. Más is van ezzel így vagy csak én nem tudok mások hallatára fosni/szarni?

#munka #WC #ürítés #WC-zés #széklek #kaki kakilás #munkahelyi mozsdó
2019. júl. 11. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán.

Melóhelyen ráadásul fizetik, itthon meg a szabadidőből menne.

2019. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kpmolyan kell, akkor nincs lehetőséged ilyen baromságokon agyalni, hogy ki hallja meg, hanem örülsz hogy végre elvégezheted a dolgod. :P
2019. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen egyik reggel hasmenésem volt épp hogy ki értem a wcre szintén voltak ott de a szükség diktált és össze fostam magam. XD
2019. júl. 15. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
XDD
2019. júl. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval szartál a melóra.
2019. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze. xD
2019. júl. 17. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!