Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok (fizikálisan,...

Ká L kérdése:

Beteg vagyok (fizikálisan, szellemileg nincs gond), néhány hónapon belül valószínűleg meg fogok halni, addig azonban szeretnék hasznos dolgot végezni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Gondoltam olyasmire, hogy jelentkezem pl. a tűzszerészekhez robbanószerkezetek hatástalanítására, de valószínűleg a betegségem kizáró ok náluk, vagy pl. túsztárgyalónak, de azok meg általában pszichomókusok, vagy pszichiáterek. Ötletek?

2017. ápr. 21. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyi időd van, akkor ajánlom, hogy írj bakancslistát és ha megteheted valósítsd meg őket.


Jelentkezz valahova önkéntesnek!


Segíts más embereknek!


Adományozz!

2017. ápr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Az, hogy halálos beteg vagy még nem jogosít fel arra, hogy végzettség nélkül mindenféle munkát végezz, tehát ilyesmiben fölöslegesen gondolkodsz. Az, hogy egyálktalán ilyen kérdést teszel fel vagy arra utal elsősorban, hogy nagyon fiatal vagy, vagy arra, hogy kamuzol. Ha az első legyél a családoddal, ha második keress valami hobbyt.
2017. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Remélem kamu kérdés. Ha nem,akkor próbálj ki mindenfélét, amire csak lehetőséged van, akár valami hülyeséget is. Tanácsolnám, hogy a szerveidet adományozd!
2017. ápr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondozz betegeket vagy időseket vagy idős-betegeket!
2017. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!