Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjfél körül ihatok még egy kávét?

Éjfél körül ihatok még egy kávét?

Figyelt kérdés

Még úgy egy-másfél órányi szellemi munkám lenne.

Igazából fél egy- egy óránál hamarabb nem nagyon szoktam aludni, addig filmezek meg nem vagyok álmos, de gondoltam akkor már csinálnék valami hasznosat, mert dolgom az egyébként lenne.

Csak azt sem akarom, hogy utána meg hajnal háromig itt kukorékoljak álmatlanul :D

Bár ez a veszély általában nem fenyeget, mert ha délután iszok kávét tíz perc múlva akkor is simán le tudok dőlni egy jó hosszú szundira.


2019. júl. 11. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ha csak 1 órát akarsz fent lenni akkor kávé helyett inkább igyál egy nagy pohár vizet, kicsit mozogj hogy felfrissüljön a vérkeringésed. Helyben futás, nyújtózás, ugrálás, guggolás felpezsdít. A kávé eleve fél óra mire hatni kezd.

Rám mondjuk nem hat a koffein, lefekvés előtt is ihatom a kávét akkor is jól alszom. De mindenki más.

2019. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, felőlem ihatsz kettőt is, de annyit azért hozzátennék, hogy én az ébredés utáni (ami nem mindig reggel van) kávén és az ebéd utáni teán kívül már semmilyen élénkítő italt nem iszom (még kólát sem).
2019. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, simán
2019. júl. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És az eszedbe sem jutott, hogy csak egy felet igyál ?
2019. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!