Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kapható ilyen napernyő :...

Hol kapható ilyen napernyő : hordozható, összecsukható (mint az esernyő) és fényvédelmet nyújt?

Figyelt kérdés

Bővebben : 'Normális', egyszerű (összecsukható), esernyőhöz hasonló napernyőt keresek, amivel közlekedhetek az utcán.

(Rengeteget találtam a neten : babakocsira, teraszra, kertbe valót, strandernyőt, menyasszonyit, japánt, stb. Csak olyat nem, ami kellene.


A lényeg a hathatós fényvédelem volna. Milyen üzletekben érdemes szétnézni?


Előre is kösz minden segítséget.


2010. júl. 10. 18:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!

En 34 evekig kerestem (kis tulzassal, mert ennyi eves vagyok..:)) csipkes napernyot.

Eloszor antikot, mert 100 even at egyaltalan nem gyartottak ilyet. Az antik ernyok mar nincsenek forgalomban, ugy latszik evtizedek ota vegleges gazdaiknal gyonyorkodnek bennuk.

Azutan magam akartam kesziteni: ernyotanfolyam szinten nincs az orszagban evtizedek ota, ernyokeszito mestert sem talaltam ennek megfeleloen...De aztan USA-bol tudtam rendelni ujonnan gyartottat!

6félét is vettem magamnak, igy alkudni is tudtam, es keszulok, hogy jovore ujabb 10 fajtat veszek.

Amik eddig a kezemben voltak, azokrol van foto mindrol!:)

És van is még eladó egy rozsaszin es egy fekete:


www.expressz.hu-n ird a keresobe: csipkés nosztalgia


A kozvetlen link ez:

[link]


Tehat tolem lehet venni.

3 kulonbozo fazon létezik, amit ismerek, 10 kulonbozo szin.

Mar csak a fenti 2 van, ami elado, mert a tobbit hasznalom.:)

De jovore tudok mutatni barack, piros, kék és zold szinut is, vagy keresre tudok ujra rendelni a nalam hasznalatban levo ekru, feher, lila es rozsaszin szelu ernyokbol. De oktober elott nem erek ra evvel foglalkozni.

2010. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!