Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szabad vörösbort adni olyan...

Szabad vörösbort adni olyan idős hölgynek aki sztrókot kapott, és szívgyógyszert, vízhajtót, véralvadásgátlót, nyugtató gyógyszereket szed?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
MEg kell kérdezni az orvosát
2019. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Persze hogy lehet,én is iszom .

A vörös bor is "gyógyszer"

2019. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Aki ennyiféle gyógyszert szed, ne nagyon igyon. De ha mindenképp akarsz adni neki, akkor ne az esti vagy reggeli gyógyszer bevétele után, várjál vele legalább egy órát. De én nem adnék.
2019. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Főleg a nyugtató szerek mellett nem ajánlatos, de a többi gyógyszer mellett sem adnék.
2019. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Agy törzsi sztrókom volt jó fél éve. aki nem tudná ez milyen betegség,az előbb olvasson utána.A halálból hoztak vissza .

1.40 órás műtétem volt . Nekem is többféle gyógyszert kell szednem.Napi 2 dl vörös bor sem tiltott.Persze a gyógyszereket nem ezzel kell beszedni .

Pár napja voltam kontrollon.Ugyan ilyen műtétet hajtottak végre. Kicseréltek az agyban egy gyógyszer adagolót,és egy

értágitó eszközt. Jah,én sem a fiatal korosztályhoz tartozom.

A Tb nek jól jönne, ha már nem is lennék .DE nem adom fel .

2 es voltam .

2019. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom mások is igy gondolják,azok,akik lenulláztak .

Nem vagyok rossz idulatu,de éljék át ezt a betegséget.

Mikor az orvosok azt mondják a családtagoknak is,készűljenek fel a legrosszabbakra .A betegnek azt mondják "Isten kezében van "

2019. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hölgynek jobbulást kívánok! Türelmet ,mert már semmi sem úgy fog menni,mint régen .D
2019. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!