Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ennyit be vesz akkor...

Ha ennyit be vesz akkor gondolom bad tripje vagy valami hasonló baja lehet akár utána is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egyik munkatársam, ki akarja próbálni a varázsgombát, de ő csak most az egyszer akarja nyomni és utóljára is. Ezért meg akar enni valahol kb 6-7g-t kb. Ami úgy tudom, hogy gombából elég sok első használatra, főleg ha fűvel is keverik. Mert ő lehet, hogy fogja, na meg ha még erősebb fajta is az a bizonyos cucc. Mert ő erősebb fajta gombát akar nyomatni.Valami Psybolice cubenis golden teacher a neve talán. Nem is értem minek mondja azt, hogy egyszer és utóljára amikor, a gomba egy olyan dolog amiből 1 évbe 1-2 alkalommal. Mindig be vesz az ember 1g-t legalább mert az is kell az életbe. Én nem gombázok, de haverom ezt mondta. Illetve az is ott van, hogy úgy tudom első alkalommal. 2 talán 2,5 max 3g-t lehet be venni ha jól tudom. Ő pedig eleve több mint dupla ennyivel akar kezdeni+ thc. Gondolom azért veszélyes az, hogy sokat be vesz mert egóhalál lesz utána bad trip meg hasonlók, persze elvileg ha van kéznél frontin,xanax vagy valami, akkor nincs para. De mivan ha nincs, illetve ha nem is szedi, ritkán se?! lsd-ről hálaistennek letudtuk beszélni, de azt is úgy akarta kezdeni, hogy 900 valamennyi ug első használatra. Én nem is értem ezeket az embereket, hogy mi a jó abban ha halucinálnak, még ha jó dolgokat is. Ezek közűl egyedűl azokat tudom meg érteni akik Ayahuascáznak. De én még mindig inkább csak maradok az alkoholnál.

2019. júl. 18. 16:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Lsd valojában nem halucinációt pusztán illúziókat kelt, halunál olyat látsz, ami nincs ott, lsd nel csak azt látod ami ott van, de azt láthatod egész máshogy...

Amúgy ha sok anyagot kever valaki, gomba fű, badtrip esetén még dob rá xanaxot, ebbe akár már bele is halhat...

Nekem volt egy drog indukálta pszichózisom, azóta pánikbeteg vagyok, a nyugtatók is pánikrohamot csinálnak nálam...

2019. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam pont az lsd-től halucinál, és a gomba kelt ilúziókat. Első használatra hány gr gombát vegyen be max?
2019. júl. 18. 19:01
 3/18 anonim ***** válasza:

A bad trip nem kifejezés... Keverni drogokat semmi előzetes tapasztalat/ismerettség nélkül elég nagy bromság. Részletesen leírni nem fogom, de a Google-n minden információt ki lehet bogarászni az adott drogról, és levonni a következtetéseket, trip reportok is vannak, ha a szimpla leírások nem elengendőek. Egyébként a Frontin/Xanax is drog, nem segítene a helyzeten, inkább csak ártana.


Következményei a gombának: (bocs, de lefordítani nem fogom)

Short Term Eff ects: Clearer thinking, internal dialogue, marked analgesia, mild pleasant feeling,

physical relaxation/dream state, sense of euphoria, synaesthesia


Long Term Eff ects: Changes in body perception, glassy eye stare, loss of equilibrium, pupil dilation,

runny nose, sedative or sleepy, slightly blurred vision, watery eyes, dry mouth, pressure on chest


Negative/Overdose Risk: Amnesia , chills, coma, convulsions, delirium, derangement, dizziness, unconsciousness, feelings of pain,

feelings of terror, hallucinations, kidney damage, muscle twitching/ trembling, nausea, sleepiness,

stomach cramps, strong disassociation, vomiting, paranoia/paranoid delusions, delusion, heart related disorders


Warning: Death or permanent brain damage is possible from overdose. May cause seizures. Highly psychotropic which may strenghtens mental/psychological disorders/disfunctions (also can relieve ones)

2019. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A következő fog történni, megeszi és ki fogja hányni. Ugrott a tripje, és a pénze, ennek nagy a valószínűsége.


Ahogy fentebb írták az helyes, az lsd az érzékelésedet változtatja meg, valamint az elmédben tehetsz bele egy utazást. A gombától pedig nyitott szemes halucinációd lesz, tehát ne csodálkozz, ha a szekrény a szobában táncra perdül stb.


Tudok én is olyan személyről aki egyetlen trip után szorongásos tünetei lettek, és ez egy éve tart. Élő hozhat dolgokat, tehát ne észnélkül használja az ismerősöd.

2019. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor hány gr-t lehet be vennie első használatra???
2019. júl. 19. 16:23
 6/18 anonim ***** válasza:
2-2,5-3 lassan elfogyasztva
2019. júl. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én eg lsd marihuána utazás alatt feszegettem élet és halál témákat, megéltem egy élményt, azt a pontot, mikor majd meghalok.

Abban a pillanatban megrémültem, totális kétségbeesés lett rajtam urrá, annyira rettegtem, hogy nem tudtam szabadulni a gondolattól, 2 nap múlva bekerültem a férfi zártosztályra, és a következő 8 hónapot ott töltöttem, mire sikerült rendberakjanak úgy ahogy... De mai napig állandó bennem ez a rettegés... És ez 12 éve történt...

Az életem minden területére kihatással van...

Szóval csak óvatosan.

2019. júl. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerjntem nem a haverodnak kell hanem neked de az most mindegy.


En gombaztam egy even keresztul 2-3 heti rendszeresseggel.

Az utolso volt eletem legrosszsbb kalandja es senkinek nem kivanom, azota is depresszioval es mely szorongassal kuzdok , mert neha elotornek a dolgok amiket akkor bekepzeltem...

Borzalmas, sirni tudnek toluk es mar nagyon szanom magam miatta hogy anno belecsoppentem ebbe...

2019. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#6 Ok de nem mindeggy, hogy 2 vagy 3 gr de még az se,hogy 2 vagy 2,5 gr. Mert még 0,5 g között is sok a különbség 🤯!
2019. júl. 20. 15:25
 10/18 anonim ***** válasza:

Amúgy én úgy csinálnám hogy mondjuk 1-1,5 óránként bedobnák 1g-t. Ezt így amíg bírom.

Nekem 3g től szétfoszlott a személyiségem, meghaltam majd újjá születtem. Igaz volt LSD től ami durvább tripp volt, de a gomba se játék. Én elég kemény anyagok vagyok szóval kibírtam, de így is életre szóló élmény volt. Ha jó minőségű 1g is kilőhet a naprendszerből.

Csak óvatosan mert ha mégsem tetszik már nem lehet kiszállni, és ha ellenkezik vele az ember totàl be tehet csavarodni. Szerintem már 2g is veszélyes ha pontos az adag, és jó minőségű a gomba. Amúgy nagy mennyiségben rajta is lehet maradni, és még az is előfordulhat hogy a használó élete végéig bekattan. Szóval inkább csak óvatosan ..

2019. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!